192 000 €
181 €/m²
Property 44358 photo 1
Property 44358 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1055 μ² στην Κρήτη. Δυνατότητα οικοδόμησης 633 μ².

Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46215
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
192 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39609
  • Εμβαδόν 898 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50156
  • Εμβαδόν 2150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
195 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50406
  • Εμβαδόν 9068 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46788
  • Εμβαδόν 1451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55953
  • Εμβαδόν 4045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο