990 000 €
73 €/m²
Property 44357 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 19000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 10800 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.

Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 200 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50581
  • Εμβαδόν 32687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 280 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48743
  • Εμβαδόν 17497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
1 400 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31733
  • Εμβαδόν 19454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 050 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44361
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο