Πωλείται - Διαμέρισμα 94 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 050 000 €
11170 €/m²
Property 44297 photo 1
Property 44297 photo 2
Property 44297 photo 3
Property 44297 photo 4
Property 44297 photo 5
Property 44297 photo 6
Property 44297 photo 7
Property 44297 photo 8
Property 44297 photo 9
Property 44297 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 44297
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ