Πωλείται - Διαμέρισμα 121 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
520 000 €
4298 €/m²
Property 44293 photo 1
Property 44293 photo 2
Property 44293 photo 3
Property 44293 photo 4
Property 44293 photo 5
Property 44293 photo 6
Property 44293 photo 7
Property 44293 photo 8
Property 44293 photo 9
Property 44293 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 44293
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος ανακαίνισης: 2019
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 121 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, 2 μπάνια με ντούζ, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία