587 000 €
41 €/m²
Property 44257 photo 1
Property 44257 photo 2
Property 44257 photo 3
Property 44257 photo 4
Property 44257 photo 5
Property 44257 photo 6
Property 44257 photo 7
Property 44257 photo 8
Property 44257 photo 9
Property 44257 photo 10
Property 44257 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 14000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλειται οικοπεδο αρτιο και οικοδομησιμο συνολικης επιφανειας 14.000 τ μ στην περιοχη τον Μαλλιων με προσοψη σε ασφαλτοδρομο 43 μετρα σε αποσταση 450 μετρα απο την πιο κοντινη παραλια. Το οικοπεδο διαθετη πανοραμικη θεα στην θαλασσα. Το ακινητο βρισκεται σε (Ζωνη Οικιστικης Αναπτυξης) Μαλλιων και κοντα του εχει ομορα ακινητα προς πωληση με σκοπο δημιουργιας Περιοχη Ρυθμιζομενης Πολεοδομησης ) με ευνοικους ορους δομης.

Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
700 000 € 127 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33666
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
853 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64550
  • Εμβαδόν 991 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
500 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19868
  • Εμβαδόν 32500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
600 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32335
  • Εμβαδόν 6340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο