235 000 €
1556 €/m²
Property 44214 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 151 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 272 μ².

Πωλείται
270 000 € 1084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25225
  • Εμβαδόν 249 m²
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
320 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37930
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28597
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
290 000 € 976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56933
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
300 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3304
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο