Πωλείται - Διαμέρισμα 146 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 250 000 €
8562 €/m²
Property 44123 photo 1
Property 44123 photo 2
Property 44123 photo 3
Property 44123 photo 4
Property 44123 photo 5
Property 44123 photo 6
Property 44123 photo 7
Property 44123 photo 8
Property 44123 photo 9
Property 44123 photo 10
Property 44123 photo 11
Property 44123 photo 12
Property 44123 photo 13
Property 44123 photo 14
Property 44123 photo 15
Property 44123 photo 16
Property 44123 photo 17
  • κωδικος αντικειμενου 44123
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ