Property 44104 photo 1
Property 44104 photo 2
Property 44104 photo 3
Property 44104 photo 4
Property 44104 photo 5
Property 44104 photo 6
Property 44104 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1000 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4580 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει κτίσμα. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Εντός του οικοπέδου βρίσκεται ημιτελές οικοδομή 1200τμ.

Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
792 000 € 425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30280
  • Εμβαδόν 1860 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
710 000 € 299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44207
  • Εμβαδόν 2367 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 97 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
640 000 € 89 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63552
  • Εμβαδόν 7142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39581
  • Εμβαδόν 14364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο