110 000 €
71 €/m²
Property 44087 photo 1
Property 44087 photo 2
Property 44087 photo 3
Property 44087 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1541 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 183 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
120 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47188
  • Εμβαδόν 1924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1114 m
Πωλείται
160 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62877
  • Εμβαδόν 2454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
150 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64037
  • Εμβαδόν 5088 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
95 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51611
  • Εμβαδόν 2225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63269
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο