Πωλείται - Κτίριο 680 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Δάφνη
1 380 000 €
2029 €/m²
Property 44026 photo 1
Property 44026 photo 2
Property 44026 photo 3
Property 44026 photo 4
Property 44026 photo 5
Property 44026 photo 6
Property 44026 photo 7
Property 44026 photo 8
Property 44026 photo 9
Property 44026 photo 10
Property 44026 photo 11
Property 44026 photo 12
Property 44026 photo 13
Property 44026 photo 14
Property 44026 photo 15
Property 44026 photo 16
Property 44026 photo 17
Property 44026 photo 18
Property 44026 photo 19
Property 44026 photo 20
Property 44026 photo 21
Property 44026 photo 22
Property 44026 photo 23
Property 44026 photo 24
Property 44026 photo 25
Property 44026 photo 26
Property 44026 photo 27
Property 44026 photo 28
Property 44026 photo 29
Property 44026 photo 30
Property 44026 photo 31
Property 44026 photo 32
Property 44026 photo 33
Property 44026 photo 34
Property 44026 photo 35
Property 44026 photo 36
Property 44026 photo 37
Property 44026 photo 38
Property 44026 photo 39
Property 44026 photo 40
Property 44026 photo 41

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Απόσταση από θάλασσα: 4300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Διατίθεται προς πώληση 4όροφο κτίριο συνολικής επιφάνειας 680 στην Δάφνη

Το ακίνητο αποτελείται απο 4 διαμερίσματα

Στον πρώτο όροφο βρίσκεται ένα οροφοδιαμέρισμα 88 τ.μ

Στον δεύτερο όροφο βρίσκεται ένα οροφοδιαμέρισμα 80 τ.μ

Στον τρίτο και τέταρτο όροφο βρίσκεται μια μεζονέτα 179 τ΄μ

Το κάθε διαμέρισμα διαθέτει παρκινγκ και αποθήκη καθώς και αυτόνομη θέρμανση

Πωλείται
1 200 000 € 1929 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21525
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 700 000 € 1588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62169
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7600 m
Πωλείται
1 200 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42118
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60937
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 000 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42116
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 300 000 € 1444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42693
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
2 000 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 27134
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 380 000 € 2029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44026
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
1 300 000 € 3051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19115
  • Εμβαδόν 426 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο