200 000 €
22 €/m²
Property 44018 photo 1
Property 44018 photo 2
Property 44018 photo 3
Property 44018 photo 4
Property 44018 photo 5
Property 44018 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 41 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 8923 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.

Πωλείται
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38127
  • Εμβαδόν 5900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
180 000 € 243 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44617
  • Εμβαδόν 740 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο