2 200 000 €
141 €/m²
Property 44015 photo 1
Property 44015 photo 2
Property 44015 photo 3
Property 44015 photo 4
Property 44015 photo 5
Property 44015 photo 6
Property 44015 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 44 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 15503 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Σε περιπτωση επαγγελματικης εκμεταλλευσης υπαρχει η δυνατοτητα δομησης εως και 3100 τμ.

Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
2 750 000 € 4824 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12484
  • Εμβαδόν 570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33978
  • Εμβαδόν 37064 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
2 346 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50279
  • Εμβαδόν 44000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 953 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64250
  • Εμβαδόν 96000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο