2 500 000 €
1278 €/m²
Property 43955 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1996
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Πωλείται
2 500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66004
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 100 000 € 2932 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38460
  • Εμβαδόν 716 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
3 200 000 € 2 700 000 € 4500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47083
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
2 250 000 € 2295 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40581
  • Εμβαδόν 980 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7700 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
2 750 000 € 2330 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60032
  • Εμβαδόν 1180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7400 m
Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24422
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
2 200 000 € 6769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49126
  • Εμβαδόν 325 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
3 600 000 € 5806 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31871
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
2 100 000 € 1 900 000 € 2473 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60876
  • Εμβαδόν 768 m²
  • Αριθμός δωματίων 18

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο