25 000 €
67 €/m²
Property 43611 photo 1
Property 43611 photo 2
Property 43611 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 370 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
25 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43611
  • Εμβαδόν 370 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
30 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56753
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
30 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51119
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11400 m
Πωλείται
35 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37154
  • Εμβαδόν 432 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
35 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50607
  • Εμβαδόν 264 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
32 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50827
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30689
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
22 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12364
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3100 m
Πωλείται
26 700 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47346
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο