250 000 €
31 €/m²
Property 43610 photo 1
Property 43610 photo 2
Property 43610 photo 3
Property 43610 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση δυο οικόπεδα μαζί. Το πρώτο οικόπεδο βρίσκεται στην πάνω πλευρά του δρόμου, έχει συνολικό εμβαδόν 5.000τμ και οικοδομεί 200τμ. Το δεύτερο οικόπεδο έχει συνολικό εμβαδόν 3.000τμ και δεν οικοδομεί. Και τα δύο οικόπεδα προσφέρουν θέα σε θάλασσαβουνό και πόλη και έχουν άμεση συνδεσιμότητα με νερό και ρεύμα.

Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
309 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56430
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
290 000 € 207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65314
  • Εμβαδόν 1395 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 72 m
Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
320 000 € 1584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64279
  • Εμβαδόν 202 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 186 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο