3 500 000 € 3 200 000 €
94 €/m²
Property 43580 photo 1
Property 43580 photo 2
Property 43580 photo 3
Property 43580 photo 4
Property 43580 photo 5
Property 43580 photo 6
Property 43580 photo 7
Property 43580 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,12
  • Απόσταση από θάλασσα: 18 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 34000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 4080 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
4 000 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9412
  • Εμβαδόν 39030 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
4 798 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31239
  • Εμβαδόν 1116000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
4 000 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33298
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
3 150 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22430
  • Εμβαδόν 45000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42922
  • Εμβαδόν 2129 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 750 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57935
  • Εμβαδόν 40453 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40241
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50803
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο