960 000 €
1412 €/m²
Property 43362 photo 1
Property 43362 photo 2
Property 43362 photo 3
Property 43362 photo 4
Property 43362 photo 5
Property 43362 photo 6
Property 43362 photo 7
Property 43362 photo 8
Property 43362 photo 9
Property 43362 photo 10
Property 43362 photo 11
Property 43362 photo 12
Property 43362 photo 13
Property 43362 photo 14
Property 43362 photo 15
Property 43362 photo 16
Property 43362 photo 17
Property 43362 photo 18
Property 43362 photo 19
Property 43362 photo 20
Property 43362 photo 21
Property 43362 photo 22
Property 43362 photo 23
Property 43362 photo 24
Property 43362 photo 25
Property 43362 photo 26
Property 43362 photo 27
Property 43362 photo 28

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 1983
  • Αριθμός δωματίων: 9
  • Επίπεδα: 4
  • Bathrooms: 10
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 10
  • Απόσταση από θάλασσα: 22700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Πωλείται
1 070 000 € 2341 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14855
  • Εμβαδόν 457 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
850 000 € 3068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57672
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9323
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11618
  • Εμβαδόν 337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 200 000 € 1883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33765
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
1 050 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54731
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42668
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
950 000 € 1900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34841
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο