45 000 €
90 €/m²
Property 43172 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 2800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
55 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4173
  • Εμβαδόν 499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63556
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63989
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
45 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43172
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
65 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3806
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
55 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3917
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
50 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48510
  • Εμβαδόν 465 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
40 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3915
  • Εμβαδόν 3150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο