60 000 €
576 €/m²
Property 43131 photo 1
Property 43131 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 49 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 104 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 104 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα.

Βρίσκεται στη παραλία μπροστά ιδανικό για εμπορική επένδυση!

Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
75 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59115
  • Εμβαδόν 805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
53 000 € 121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34137
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63352
  • Εμβαδόν 730 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52467
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
55 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65361
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
65 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36882
  • Εμβαδόν 5235 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
74 800 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64677
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
86 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50218
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
50 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56864
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο