180 000 €
600 €/m²
Property 43125 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Πωλείται
160 000 € 427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40840
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28597
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
160 000 € 686 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42712
  • Εμβαδόν 233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
150 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59415
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13700 m
Πωλείται
185 000 € 1027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57166
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
180 000 € 600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43125
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5000
  • Εμβαδόν 504 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
150 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41736
  • Εμβαδόν 705 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
230 000 € 842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25227
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο