Πωλείται - Διαμέρισμα 75 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
252 000 €
3360 €/m²
Property 43123 photo 1
Property 43123 photo 2
Property 43123 photo 3
Property 43123 photo 4
Property 43123 photo 5
Property 43123 photo 6
Property 43123 photo 7
Property 43123 photo 8
Property 43123 photo 9
Property 43123 photo 10
Property 43123 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 43123
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 75 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, αποθήκη. Κτίριο χωρίς ασανσέρ.

Τοποθεσία