120 000 €
171 €/m²
Property 43089 photo 1
Property 43089 photo 2
Property 43089 photo 3
Property 43089 photo 4
Property 43089 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 90 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 700 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 450 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38127
  • Εμβαδόν 5900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56827
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
160 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56709
  • Εμβαδόν 236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 338 m
Πωλείται
140 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42785
  • Εμβαδόν 1247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
120 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57918
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
160 000 € 465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61490
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51904
  • Εμβαδόν 4017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
105 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60258
  • Εμβαδόν 7018 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο