150 000 €
75 €/m²
Property 43087 photo 1
Property 43087 photo 2
Property 43087 photo 3
Property 43087 photo 4
Property 43087 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57163
  • Εμβαδόν 5687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57292
  • Εμβαδόν 4110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
140 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42785
  • Εμβαδόν 1247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47008
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο