210 000 €
161 €/m²
Property 42952 photo 1
Property 42952 photo 2
Property 42952 photo 3
Property 42952 photo 4
Property 42952 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 29 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1300 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 780 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38742
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51006
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57163
  • Εμβαδόν 5687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55953
  • Εμβαδόν 4045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
250 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57759
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο