Property 42922 photo 1
Property 42922 photo 2
Property 42922 photo 3
Property 42922 photo 4
Property 42922 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται οικόπεδο έκτασης 2129 τ.μ. σε κεντρικό σημείο του Αγίου Νικολάου στην Κρήτη. Το οικόπεδο διαθέτει δυνατότητα δόμησης 400 τμ για κατοικία και 1703 τμ για επαγγελματικό χώρο. Είναι ιδανικό για κατασκευή mall, σουπερμάρκετ, γραφεία επιχείρησης ή βενζινάδικο.

Πωλείται
300 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64069
  • Εμβαδόν 1516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
853 000 € 725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63066
  • Εμβαδόν 1175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
42 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65911
  • Εμβαδόν 1188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
40 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65486
  • Εμβαδόν 5664 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
853 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63290
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64066
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
143 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65150
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο