70 000 €
6 €/m²
Property 42791 photo 1
Property 42791 photo 2
Property 42791 photo 3
Property 42791 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 53 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 10226 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 460 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
80 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45331
  • Εμβαδόν 9363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
75 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57164
  • Εμβαδόν 831 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
80 000 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47058
  • Εμβαδόν 309 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9300 m
Πωλείται
65 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56832
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
102 000 € 79 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63400
  • Εμβαδόν 1282 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56830
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
100 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50361
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
70 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30724
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
102 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48429
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
89 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57727
  • Εμβαδόν 2031 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο