69 000 €
16 €/m²
Property 42777 photo 1
Property 42777 photo 2
Property 42777 photo 3
Property 42777 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4189 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
100 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57162
  • Εμβαδόν 1471 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
65 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42794
  • Εμβαδόν 8756 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
89 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57727
  • Εμβαδόν 2031 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52084
  • Εμβαδόν 243 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
100 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49098
  • Εμβαδόν 2375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
86 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46057
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
65 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38342
  • Εμβαδόν 4005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42244
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο