1 300 000 €
1444 €/m²
Property 42693 photo 1
Property 42693 photo 2
Property 42693 photo 3
Property 42693 photo 4
Property 42693 photo 5
Property 42693 photo 6
Property 42693 photo 7
Property 42693 photo 8
Property 42693 photo 9
Property 42693 photo 10
Property 42693 photo 11
Property 42693 photo 12
Property 42693 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1972
  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Πωλείται
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59531
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 400 000 € 1037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3326
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 050 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53238
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 700 000 € 925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60954
  • Εμβαδόν 1836 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9323
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42668
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 600 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23067
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο