595 000 €
1116 €/m²
Property 42510 photo 1
Property 42510 photo 2
Property 42510 photo 3
Property 42510 photo 4
Property 42510 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1900
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Πωλείται
890 000 € 1207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20539
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
682 000 € 1046 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60923
  • Εμβαδόν 652 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1360 m
Πωλείται
700 000 € 979 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39752
  • Εμβαδόν 715 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
480 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55876
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
595 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42510
  • Εμβαδόν 533 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
680 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23146
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
570 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60941
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37149
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
750 000 € 1271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38100
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
850 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36233
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο