Πωλείται - Διαμέρισμα στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
708 000 €
Property 42422 photo 1
Property 42422 photo 2
Property 42422 photo 3
Property 42422 photo 4
Property 42422 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 42422
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2021
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Πωλείται
620 000 € 6200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41711
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
600 000 € 5084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44286
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
890 000 € 3886 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41726
  • Εμβαδόν 229 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
845 000 € 8711 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51526
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
650 250 € 4515 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56122
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
637 500 € 5100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45127
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
620 000 € 9393 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41728
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
900 000 € 6338 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55950
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
880 000 € 4334 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45133
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
730 000 € 7525 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56457
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο