100 000 €
93 €/m²
Property 42269 photo 1
Property 42269 photo 2
Property 42269 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 41 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1070 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
128 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42231
  • Εμβαδόν 1034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
138 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55956
  • Εμβαδόν 3092 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m
Πωλείται
120 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51455
  • Εμβαδόν 1900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54416
  • Εμβαδόν 1658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
107 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23115
  • Εμβαδόν 4070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
120 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47188
  • Εμβαδόν 1924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1114 m
Πωλείται
107 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49741
  • Εμβαδόν 3137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
120 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50410
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο