Πωλείται - Διαμέρισμα 181 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
860 000 € 710 000 €
3923 €/m²
Property 42255 photo 1
Property 42255 photo 2
Property 42255 photo 3
Property 42255 photo 4
Property 42255 photo 5
Property 42255 photo 6
Property 42255 photo 7
Property 42255 photo 8
Property 42255 photo 9
Property 42255 photo 10
Property 42255 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 42255
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 181 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 80 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 53 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 181 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία