620 000 €
36 €/m²
Property 42251 photo 1
Property 42251 photo 2
Property 42251 photo 3
Property 42251 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 16000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 16903 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
900 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47192
  • Εμβαδόν 28045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42923
  • Εμβαδόν 563 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44359
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
853 000 € 813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64552
  • Εμβαδόν 1048 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
640 000 € 89 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63552
  • Εμβαδόν 7142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48715
  • Εμβαδόν 8300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 292 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
853 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64550
  • Εμβαδόν 991 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο