78 000 €
260 €/m²
Property 42245 photo 1
Property 42245 photo 2
Property 42245 photo 3
Property 42245 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 29 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 300 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36122
  • Εμβαδόν 2445 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4400 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57113
  • Εμβαδόν 1940 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 837 m
Πωλείται
80 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44724
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65785
  • Εμβαδόν 724 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
70 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64068
  • Εμβαδόν 5172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
86 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46057
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
74 800 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64677
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
78 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65261
  • Εμβαδόν 503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
65 000 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56375
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
86 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50218
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο