43 000 €
193 €/m²
Property 42232 photo 1
Property 42232 photo 2
Property 42232 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 222 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 160 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
64 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60940
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
60 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19175
  • Εμβαδόν 877 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
58 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52387
  • Εμβαδόν 303 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43713
  • Εμβαδόν 1320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
35 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50607
  • Εμβαδόν 264 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
48 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34180
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37928
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο