75 000 €
126 €/m²
Property 42072 photo 1
Property 42072 photo 2
Property 42072 photo 3
Property 42072 photo 4
Property 42072 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 593 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 237 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31332
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
75 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50711
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
75 000 € 82 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61179
  • Εμβαδόν 905 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
70 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42792
  • Εμβαδόν 9519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 57046
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
97 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52623
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
95 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43342
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1010 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52547
  • Εμβαδόν 2140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
80 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45331
  • Εμβαδόν 9363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
108 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36055
  • Εμβαδόν 1433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο