Πωλείται - Γη 4519 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Βάμος Σούρη
120 000 € 86 000 €
19 €/m²
Property 41955 photo 1
Property 41955 photo 2
Property 41955 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4519 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
107 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49741
  • Εμβαδόν 3137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56827
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
102 000 € 79 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63400
  • Εμβαδόν 1282 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
130 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41759
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο