Πωλείται - Γη 86000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Μακρύς Γιαλός
1 060 000 €
12 €/m²
Property 41899 photo 1
Property 41899 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 990 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 86000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Μεγάλη αμφιθεατρική έκταση δίπλα σε γνωστή ξενοδοχειακή μονάδα και σε βίλες. Τουριστική περιοχή με παραλίες όμορφες.

Πωλείται
900 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47192
  • Εμβαδόν 28045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Πωλείται
1 096 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51472
  • Εμβαδόν 12735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
853 000 € 725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63066
  • Εμβαδόν 1175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
853 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63290
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 400 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31733
  • Εμβαδόν 19454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52388
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο