Πωλείται - Επιχείρηση στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Ηράκλειο Κρήτης
4 170 000 €
Property 41894 photo 1
Property 41894 photo 2
Property 41894 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 790 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7,4 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση εμπορικό ακίνητο σε κεντρικό δρόμο της πόλης με μεγάλα εμπορικά καταστήματα.

Πωλείται
4 250 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37734
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8100 m
Πωλείται
4 600 000 € 6084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51475
  • Εμβαδόν 756 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
5 000 000 € 16666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41627
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 390 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11897
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
4 300 000 € 14333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47764
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
3 500 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39276
  • Εμβαδόν 4250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
4 170 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 41894
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23636
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο