Πωλείται - Γη 500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κίσσαμος
100 000 €
200 €/m²
Property 41762 photo 1
Property 41762 photo 2
Property 41762 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 120 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 220 μ². Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
140 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57456
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
100 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50361
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
85 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46630
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14400 m
Πωλείται
109 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44731
  • Εμβαδόν 1344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36122
  • Εμβαδόν 2445 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4400 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
145 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56611
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
86 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46057
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52111
  • Εμβαδόν 4022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο