Πωλείται - Γη 500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κίσσαμος
130 000 €
260 €/m²
Property 41759 photo 1
Property 41759 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 260 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56827
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46215
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55955
  • Εμβαδόν 3215 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47196
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
160 000 € 465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61490
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
107 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50089
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο