150 000 €
212 €/m²
Property 41736 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Πωλείται
150 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41736
  • Εμβαδόν 705 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
175 000 € 1107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36687
  • Εμβαδόν 158 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8400 m
Πωλείται
190 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30610
  • Εμβαδόν 2091 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 26000 m
Πωλείται
160 000 € 427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40840
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
130 000 € 695 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38160
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11300 m
Πωλείται
180 000 € 600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43125
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
150 000 € 1376 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57398
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 945 m
Πωλείται
185 000 € 1027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57166
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
150 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59415
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο