Πωλείται - Μονοκατοικία 180 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Κέντρο Αθήνας - Κέντρο
190 000 € 150 000 €
833 €/m²
Property 41494 photo 1
Property 41494 photo 2
Property 41494 photo 3
Property 41494 photo 4
Property 41494 photo 5
Property 41494 photo 6
Property 41494 photo 7
Property 41494 photo 8
Property 41494 photo 9
Property 41494 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1954
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 180 τ.μ στην Αθήνα. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 2ος όροφος αποτελείται από ένα γραφείο. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα.

Τοποθεσία