Πωλείται - Γη 4025 μ² στη Θάσσο

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας
90 000 €
22 €/m²
Property 4148 photo 1
Property 4148 photo 2
Property 4148 photo 3
Property 4148 photo 4
Property 4148 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 4148
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 4025 m²
  • Περιοχή Θάσος
  • Τοποθεσία Ν. Καβάλας (Μακεδονία)

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный пляж
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 68 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4025 μ² στη Θάσσο. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20313
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
102 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40071
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
90 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4514
  • Εμβαδόν 8140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
120 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19910
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m
Πωλείται
80 000 € 410 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6453
  • Εμβαδόν 195 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
100 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3916
  • Εμβαδόν 5365 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο