130 000 €
325 €/m²
Property 4121 photo 1
Property 4121 photo 2
Property 4121 photo 3
Property 4121 photo 4
Property 4121 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный пляж
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 400 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 160 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.

Πωλείται
160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19080
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
150 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3805
  • Εμβαδόν 9200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
160 000 € 347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6454
  • Εμβαδόν 461 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5812
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
170 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5264
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
170 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62847
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο