267 000 €
49 €/m²
Property 41185 photo 1
Property 41185 photo 2
Property 41185 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση – Οικόπεδο στην Κρήτη

Πρόκειται για άρτιο και οικοδομήσιμο οικόπεδο επιφάνειας 5.423,43 τ.μ., με συντελεστή κάλυψης 10% και δυνατότητα δόμησης κτιρίων έως 400 τ.μ.

  • Το μέγιστο επιτρεπόμενο ύψος για διώροφα κτίρια είναι 7,5 μ. + στέγη 1,2 μ.
  • Για ισόγεια κτίρια, το μέγιστο ύψος είναι 4 μ. + στέγη 1,2 μ.

Ισχύουν οι περιορισμοί χρήσεων της ΠΕΠΔ-Α2α (Παραλιακή Ζώνη – Περιοχή Τουριστικής Ανάπτυξης).

Επιτρεπόμενες χρήσεις:

  • Ξενώνες, ξενοδοχεία και λοιπές τουριστικές εγκαταστάσεις
  • Κατοικία
  • Γραφεία και καταστήματα έως 200 τ.μ.
  • Εστιατόρια, αναψυκτήρια, κέντρα αναψυχής
  • Χώροι συνάθροισης κοινού, πολιτιστικά κτίρια και εκδηλώσεις
  • Κτίρια κοινωνικής πρόνοιας
  • Θρησκευτικοί χώροι
  • Κτίρια και γήπεδα στάθμευσης

Αποστάσεις:

  • Θάλασσα: 900 μ.
  • Πόλη: 4 χλμ.
  • Αεροδρόμια: 35 χλμ.

Το οικόπεδο αποτελεί ιδανική επενδυτική ευκαιρία για κατοικίες ή τουριστικές εγκαταστάσεις, με μεγάλη ευελιξία χρήσεων λόγω της παραλιακής ζώνης.

Πωλείται
230 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41967
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52126
  • Εμβαδόν 6161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
320 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63746
  • Εμβαδόν 2610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο