3 500 000 €
4749 €/m²
Property 41172 photo 1
Property 41172 photo 2
Property 41172 photo 3
Property 41172 photo 4
Property 41172 photo 5
Property 41172 photo 6
Property 41172 photo 7
Property 41172 photo 8
Property 41172 photo 9
Property 41172 photo 10
Property 41172 photo 11
Property 41172 photo 12
Property 41172 photo 13
Property 41172 photo 14
Property 41172 photo 15
Property 41172 photo 16
Property 41172 photo 17
Property 41172 photo 18
Property 41172 photo 19
Property 41172 photo 20
Property 41172 photo 21

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 4,65%
  • Έτος κατασκευής: 2014
  • Απόσταση από θάλασσα: 17000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Το κτήριο βρίσκεται στην περιοχή Μαρούσι.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36729
  • Εμβαδόν 3300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
3 500 000 € 4748 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41172
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
3 200 000 € 2 700 000 € 4500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47083
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
4 410 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30201
  • Εμβαδόν 1297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
4 500 000 € 6923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31281
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
4 000 000 € 4981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19695
  • Εμβαδόν 803 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
3 600 000 € 5806 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31871
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
4 000 000 € 1694 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58320
  • Εμβαδόν 2361 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Προτεινόμενo Πωλείται
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65498
  • Εμβαδόν 2080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο