1 700 000 €
2017 €/m²
Property 41086 photo 1
Property 41086 photo 2
Property 41086 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Απόσταση από θάλασσα: 5400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Προσφέρεται προς πώληση ένα 5ώροφο κτίριο στην Αθήνα, στο κέντρο της πόλης στην περιοχή του Κεραμεικού.

Το κτίριο, με έκταση 843 τετραγωνικών μέτρων, κτίστηκε το 2010.
Υπόγειο 140 τ.μ.
Ισόγειο: 1 κατάστημα με εμβαδόν 135 τ.μ.
Ημιόροφος : 99 τ.μ.
Πρώτος όροφος : 99 τ.μ.
Δεύτερος όροφος : 99 τ.μ.
Τρίτος όροφος : 99 τ.μ.
Tέταρτος όροφος : 99 τ.μ.
Πέμπτος όροφος : 75 τ.μ.

Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 450 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58534
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 435 000 € 2050 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39124
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10500 m
Πωλείται
2 100 000 € 2245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34201
  • Εμβαδόν 935 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 740 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36000
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 700 000 € 925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60954
  • Εμβαδόν 1836 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
2 100 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65846
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23067
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο