150 000 €
139 €/m²
Property 40821 photo 1
Property 40821 photo 2
Property 40821 photo 3
Property 40821 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1076 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 145 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
192 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46924
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56827
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
180 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47000
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
171 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52109
  • Εμβαδόν 12178 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1117 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
170 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50162
  • Εμβαδόν 3750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57292
  • Εμβαδόν 4110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41628
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο