299 000 €
14 €/m²
Property 40594 photo 1
Property 40594 photo 2
Property 40594 photo 3
Property 40594 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4,3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 20000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Οικόπεδο που μπορεί να χωριστεί σε 5 μικρότερα τμήματα. Προσφέρει υπέροχη πανοραμική θέα στην περιοχή του Ηρακλείου και στη θάλασσα. Βρίσκεται ακριβώς μπροστά στο όρος Γιούχτας.

Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
300 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64069
  • Εμβαδόν 1516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
330 000 € 202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54425
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο